Kredi Kartı Güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

   

İnternet alışverişinin en önemli kriterlerinden birinin güvenlik olduğunun bilincindeyiz.  Sitemizde GeoTrust firması tarafından sağlanan, RapidSSL sertifika merkezinden alınmış olan ve bankaların internet sitelerinde de kullanılmakta olan TLS 1.0, RC4 128 bitlik şifreleme (Yüksek); RSA 2048 bitlik veri aktarımı sistemi kullanılmaktadır.

Kredi kart bilgilerini girdiğiniz sayfada adres çubuğundaki adresin başında bulunan "http" ibaresinin "https" olarak "s"  (secure - güvenli) takısı aldığını ve adres çubuğunun hemen sağ tarafına kilit ikonunun geldiğini göreceksiniz. Bu ikon, bulunduğu sayfada tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz bilgilerin tamamın şifrelenmiş olarak gittiğini göstermektedir.  Bu ikona tıklayarak sertifikanın geçerliliği ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Gizlilik Güvenlik Garanti 

Kredi Kart Bilgilerim Sisteminizde Tutuluyor mu?

Kredi kart bilgilerinizin tamamı sistemlerimizde kesinlikle tutulmamaktadır. akbeniz.com hiçbir zaman kredi kart numaranızı ve diğer bilgilerinin tamamını saklamaz, kayıt etmez ve hiçbir şekilde sormaz. Her sipariş oluşturma işlemi aşamasında, kart bilgilerinizi yeniden girmenizi istememizin sebebi bu yüzdendir.