Tükendi
1006
₺207,90 KDV Dahil
₺222,90 KDV Dahil
Tükendi
1006
₺207,90 KDV Dahil
₺222,90 KDV Dahil
Tükendi
1005
₺103,90 KDV Dahil
₺118,90 KDV Dahil
Tükendi
1005
₺103,90 KDV Dahil
₺118,90 KDV Dahil
Tükendi
1005
₺103,90 KDV Dahil
₺118,90 KDV Dahil
Tükendi
1004
₺168,90 KDV Dahil
₺183,90 KDV Dahil
Tükendi
1004
₺168,90 KDV Dahil
₺183,90 KDV Dahil
Tükendi
1004
₺168,90 KDV Dahil
₺183,90 KDV Dahil
Tükendi
1002
₺181,90 KDV Dahil
₺196,90 KDV Dahil
Tükendi
1002
₺181,90 KDV Dahil
₺196,90 KDV Dahil
Tükendi
1002
₺181,90 KDV Dahil
₺196,90 KDV Dahil
Tükendi
1001
₺168,90 KDV Dahil
₺183,90 KDV Dahil
Tükendi
1001
₺168,90 KDV Dahil
₺183,90 KDV Dahil

Korse

Korse hayatımızın hemen hemen her alanında ihtiyaç duyabileceğimiz bir üründür. Sizi ince gösteren ürünlerin başında gelen korseler ile daha formda gözükebilirsiniz. Korseler, iç giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Fit ve formda olmak isteyenler genellikle bu ürünleri kullanmaktadır. Kullanıldığında vücudu sıkı bir şekilde saran ve fazlalıkları gizleyen bu ürünler, çeşitli özellikleriyle değişebilmektedir. Dilerseniz üst bölgeniz, göbek bölgeniz ya da kalça bölümünüz için kullanabilirsiniz. Tayt, giyilebilir ya da kısa olan ürünler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

Korse modelleri genellikle göbek ve karın bölgesi için tercih edilmektedir. Vücudu ve fazlalıkları toparlama adına son derece yardımcı olan bu ürünler çok kullanışlıdır. Elbiselerin, pantolonların ya da günlük giyim ürünlerinin içerisinde sıkça kullanılabilen bu ürünler, dikişli ya da dikişsiz olarak tercih edilebilmektedir. Elbise içine kullanmak istiyorsanız, dikişsiz olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde elbise içinde hem ince gözükecek, hem de korseniz gözükmeyecektir.

 

Korse Modelleri

 

Korse modellerini bir diğeri de askılı yani vücudun üst kısmı için üretilen modellerdir. Göbek ve karın bölgesinde sorunu olan kişiler, vücut korselerini tercih etmektedir. Ürünün toparlama özelliğine sahip olması, pek çok kadın için büyük avantajdır. Dar gece elbiseleri kullanacaksanız, bu modeli de kullanabilirsiniz. Göğüs altına kadar uzayabilen bu ürünler, sizi olduğunuzdan daha şık gösterecektir. Göbek ve karın bölgesindeki fazlalıklar çoğu kişi için can sıkıcı olabilir. Bu sıkıcılıklardan anında kurtulmak ve gizlemek istiyorsanız, korse modellerini tercih edebilirsiniz.

 

Askılı olan ürünler, gece boyunca ne kadar hareket ederseniz edin, kayma yapmayacaktır. Rahat bir kullanımının olması, kullanıcılar için büyük avantajdır. Sırt bölgesini de kaplaması, sırt bölgesinde yağlarınız varsa bu yağları da saklayabilirsiniz. Atlet, elbise, külot ya da tayt gibi farklı modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

Korse Fiyatları

 

Korse fiyatları, ağırlıklı olarak ürünlerin markalarına ve kalitelerine göre değişkenlik göstermektedir. Düzenli olarak kullandığınızda, incecik bir forma kavuşabilir, aynı anda forma girebilirsiniz. Kadın korse çeşitleri için çok fazla fiyat bulunmaktadır. Ancak Akbeniz sayfasında bütçenize uygun en uygun korse modelini bulabilir, sipariş edebilirsiniz.

 

Korse sipariş edecekseniz, bedeninizin bir küçüğünü almanız sizin yararınıza olacaktır. Böylede hem incelirken vücudunuzu bir küçük bedene göre şekle sokacaksınız, hem de zayıflarken fazlalıklarınız gözükmeyecek. Ekstra güçlü inceltici yapıda üretilen korseleri, dilerseniz korse ya da külotlu çorap formunda kullanabilirsiniz. Hangi bölgenizde sorun varsa, o modeli tercih edebilirsiniz. Hava geçiren kumaş yapıları sayesinde, bütün gün bu ürünü kullanabilirsiniz. Hem rahat edecek, hem de dar kıyafetlerin içerisinde kendinizi rahat hissedeceksiniz.

 

En Yeni Korse Modelleri

 

Vücudun alt kısmına yönelik olarak üretilen korse modellerini de tercih edebilirsiniz. Çeşitli iç çamaşırı uzunluğuna göre korse tercih edebilirsiniz. Dar pantolon giyimine uygun olan bu korseler, günlük kullanıma uygun olduğu gibi, iş hayatınızda ve özel davetlerinizde de kullanabilirsiniz. Korseleri kullanabileceğiniz pek çok alan bulunmaktadır.

 

Yeni Sezon Korse Çeşitleri

 

Yeni sezon korse çeşitleri denilince pek çok korse modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kilo almak çok daha kolaydır. Yaza bir anda girilince kilo sorunu olan bayanlar, korse ürünlerini kullanarak forma girmeye çalışıyorlar. Korse, bu noktada kullanabileceğiniz en kullanışlı ürünlerin arasına girmektedir. Bütün vücudu kaplayan modeller sayesinde vücudunuzu uygun fiyatlarda incecik bir hale sokabilirsiniz. Farklı bölgelerinizi şekillendirmek için çeşitli renk korseleri tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza hangi ürün cevap veriyorsa, Akbeniz sayfasından dilediğiniz modeli en uygun fiyatlardan sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR